aksoysifalibitkiler.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.  Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Bu durumda teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olmaktadır. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Siparişlerinizin tedarik edilmesi aşamasında sipariş durumunuz “Hazırlanıyor” olarak gözükecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, sistemimiz "Kargoya Teslim Edildi" şeklinde  bilgilendirme e-posta’larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra  en erken 2, en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 5 günlük süre azami olup uygulamada genelde 2 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.
Siparişinizin gecikmesi durumunda +0332 350 29 48 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Hızlı cevap için aynı numaraya whatsapp üzerinden mesaj göndererek bilgi alabilirsiniz. 

SİPARİŞ İPTALİ
aksoysifalibitkiler.com.tr stok ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı aksoysifalibitkiler.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

ADRES:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.


SİPARİŞ HATALARI
Kargo`dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı ya da sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

KARGO SEÇENEĞİ VE ÜCRETLE9
aksoysifalibitkiler.com.tr Türkiye içinden verilen 900 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanı sağlamaktadır. 900 TL altındaki vereceğiniz tüm siparişlerinizde kargo 80TL veya sizin anlaşmalı olduğunuz kargonun belirttiği ücret olmaktadır. 
Yurtdışı siparişlerinde ise sipariş verdiğiniz ülkeye göre yine kargo şirketinin belirlediği kargo ücretleri alınmaktadır.
aksoysifalibitkiler.com.tr siparişleriniz Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip Muhtelif Kargo firmaları aracılığı ile teslim edilmektedir. Siparişleriniz kargoya teslim edilir edilmez e- posta adresinize gönderildiğine dair teyit bilgisi gönderilmektedir. Sipariş numaranızı sipariş verdiğiniz ürün adı bilgilerinizle beraber e-posta aracılığı ile öğreneceksiniz, kargo bilgilerinize ise kargo firmalarının resmi sitesinden kargo takip numarasıyla 24 saat içerisinde detaylı olarak ulaşabilmektesiniz.